Кошик
180 відгуків
+380(97) 059-85-25
Интернет-магазин «Америка – Легко» - доставка товаров из США в Украину.

Покупка телефону або планшета в США - плюси і мінуси

Покупка телефону або планшета в США - плюси і мінуси
Що потрібно знати, купуючи телефон або планшет в США. Переваги і недоліки купівлі техніки за кордоном.

05.05.20

Ми живемо в час, коли технології розвиваються з такою швидкістю, що ми не завжди встигаємо слідом за ними. Нові компанії, нові моделі, нові розробки і нові девайси на полицях магазинів і в інтернеті. Ми, як люди, що намагаються йти в ногу з часом, намагаємося, по мірі можливості стежити за новинками в світі комунікаційних технологій. Якщо є фінансові можливості - намагаємося оновлювати свої комп'ютери, телефони, планшети й іншу техніку, без якої важко уявити життя в сучасному суспільстві.

Отже, Ви вже вирішили, що Вам просто необхідно купити новий телефон, планшет або ноутбук. Варіантів купівлі у ВАс два : купити обновку в магазині, або в інтернеті. Не секрет, що товари, що продаються через інтернет набагато дешевше, ніж ті, що продаються в звичайних магазинах. Але, як зробити покупку, не ризикуючи купити "кота в мішку"? Для цього, потрібно вибирати перевірені інтернет-магазини з хорошою репутацією. Але, ось завдання, у відомих магазинах ціна на планшет або телефон знову виходить за рамки Вашого бюджету на покупку? Тоді, для Вас є ще один варіант - замовити телефон (планшет) в США. Американський ринок товарів більш насичений за рахунок високої їх споживання, а також, за рахунок ориентируемости найбільших світових виробників саме на найбільш розвинені ринки в світі. Тому, ціни на товари в Америці на техніку набагато нижче, чим в Україні. Тоді виникає ще одне питання. Як людині, яка ніколи не мав справу з покупками, доставками, растаможками і іншим, придбати телефон або планшет в США?

Відповідь є! Довірте ці питання посереднику. Посередник у США - сполучна ланка між Вами і продавцем за океаном. Посередник в Америці допоможе Вам вирішити всі питання з покупкою, доставкою, митними процедурами і всіма питаннями, що можуть виникнути при купівлі товарів за кордоном. Безумовно, послуги посередника не є безкоштовними. Але, надійний, досвідчений посередник за свою комісію допоможе Вам підібрати оптимальний варіант, виходячи з бюджету замовника, знайде вигідну пропозицію серед безлічі продавців, допоможе придбати і доставити Вашу покупку в Україну. Таким чином, участь замовника в процесі покупки товару за кордоном зводиться до мінімуму - дзвінок посереднику, замовлення товару та його оплата. Все інше за Вас зробить Ваш посередник.

Інтернет - магазин "Америка - Легко" пропонує послуги посередника в США в покупці техніки Apple, електроніки та інших товарів. Ми допоможемо придбати Iphone або Ipad (як новий, так і колишній у вживанні) на території США і доставити його в Україну. Крім того, наші фахівці проконсультують Вас з питань вибору покупки, відповідно до бажань і можливостей замовника. На кожному з етапів покупки і доставки, ми повідомляємо замовника про стан його замовлення. Наші фахівці проведуть первинну настройку телефону, планшета, комп'ютера або будь-якої іншої техніки. Ми надаємо технічну підтримку нашим клієнтам.

Якщо Ви вирішили купити б/у телефон або планшет в США, ми гарантуємо його працездатність і повна відповідність зовнішнього вигляду його опису. Крім того, ми надаємо гарантію на техніку Apple, колишню у вживанні і куплену з нашою допомогою.

Тепер поговоримо про недоліки. Мінус в покупках в США один - замовлення необхідно почекати. Термін доставки товарів із США - 2-3 тижні. Але, очікування компенсується радістю від отримання якісного товару.

Ми з упевненістю можемо говорити, так як у нас сотні клієнтів, які давно користуються товарами, купленими в США, завдяки інтернет-магазину "Америка - Легко". Приєднуйтесь і Ви до нас!

Консультації за телефонами

(097)059-85-25   (050)059-87-75

 

Інші статті